Map

1-room flat, 33m², 4/5 floor
Алматы, str. Жарокова
On map
29 500 000 ₸
893 939 ₸/m²
Property Details
- Object code12387304
- Property Size33 m²
- RenovationCosmetic renovation
- Floor/Number of floors4 out of 5
- Main
- Apartments
- 1 bedroom apartments
- Алмалинский
- Жарокова
- Object code 12387304